Biliardo stalai ir inventorius. įranga laisvalaikiu ir pramogoms
2024 Birželis 17
MENIU
Rossi
 
PARTNERIAI

rossi stalas
Aprašymas
Tradicinis architektūros kūrinys, kvėpuojantis stabilumu ir patikimumu. Gaminio dizainas įvertintas prizu BCA tarptautinėje parodoje (Sands Expo Center Lasvegas 1999)

Apdaila:
apdailai galite pasirinkti ne tik kokybiškas, retas medienos veisles ir jų tonavimo variantus, bet net medienos veislių derinius. tai pat galite pasirinkti kelias kišenių konstrukcijas: 2 tradicines ir vieną unikalų -tiktai šiam modeliui būdingą sprendimą. Jeigu jūsų nesudomino pasiūlyti apdailos variantai pasirinkite prabangią blizgią -stiklišką apdailą. Taip pat galite pasirinkti norimą audinio spalvą ir vieną iš garsiausių europos audinių gamintojų markių Goriną arba Simonį.

Konstrukcijos privalumai:
Po sudėtingos architektūros išvaizda slepiasi paprastas surinkimas ir maloni eksploatacija: gamiinio surinkimas yra maksimaliai paprastas, nes gamintojas pritvirtino viską, kas netrukdo transportavimui, atliko 100% kontrolę ir įdėjo video surinkimo instrukciją. inžinieriškai pagrįsta metalo - medžio konstrukcija užtikrina ne tiktai matmenų stabilumą kintant aplinkos drėgmei, bet ir tylų bei kokybišką rutulio riedėjimą ir atšokimą - žaidimo metu jūs užmiršite apie metalo konstrukciją. Stalo apačioje sumontuota akmens plokščių reguliavimo sistema leidžia nesudėtingai pakoreguoti dėl sezoninio statybinės pastato konstrukcijos svyravimo atsirandančius žaidimo paviršiaus netikslumus.jeigu jums nepakanka paminėtų techninių sprendimų, galime sumontuoti akmens plokščių temperatūros palaikymo sistemą (elektrinė įranga, užtikrinanti žaidimo paviršiuje pastovią drėgmę ir temperatūrą, o tuo pačiu ir stabilias riedėjimo bei atšokimo nuo žaidimo paviršiaus savybes). Stalo konstrukcijai suteikiama trijų metų garantija - tai visiškai naujas kokybės lygmuo (garantija neteikiama audiniui ir odai).

Individualus sprendimas:
Jeigu pasirinkote šį modelį, jūs norite, kad jis pabrėžtų jūsų stilių. Galime apvade uždėti jūsų individualų ženklą (inicialus, vardą ar simbolį (neviršijantį ROSSI logotipo dydžio)).
Galimi dydžiai
Dydis (pėdomis) Stalo gabaritas (cm) Žaidimo aikštelė (cm)
Ilgis Plotis Ilgis Plotis
8 253 141 224 112
9 284 157 254 127
10 314 172 284 142
12 380 205 350 175
Daugiau nuotraukų
01 02 03