Biliardo stalai ir inventorius. įranga laisvalaikiu ir pramogoms
2024 Gegužė 22
MENIU
Serviso paslaugos
 
GAMINTOJAI

Kompleksinis biliardo klubų organizavimas
Didelė patirtis organizuojant biliardo klubus ir didelė darbo patirtis nuosavose biliardinėse, mūsų kompanijai leidžia teikti Jums tokią paslaugą kaip biliardinės irengimas „iki rakto“.Mūsų specialistai atliks visus planavimo ir profesionalaus įrangos išdėstymo klube darbus. Kompiuterinis biliardo stalų planiravimas leis maksimaliai naudingai organizuoti Jūsų verslą. Apskaitos ir darbo laiko kontrolės prietaisai leis parinkti kelis žaidimo tarifus ir kontroliuoti biliardinės lankomumą, bet kuriuo paros laiku, o taip pat atlikti kiekvieno biliardo stalo apkrovimo ir gaunamos naudos statistiką.

Biliardinė „iki rakto“
Mūsų interjero specialistai padės Jums kokybiškai ir profesionaliai atlikti kompleksinius biliardinės  interjero projektavimo darbus. Žaidimo zonos planavimas, biliardo stalo pastatymo vieta, teisingas apšvietimo kartu su kokybišku inventoriumi, tiekiamu mūsų kompanijos, parinkimas, sudarys jaukų biliardo kambarį Jūsų namuose.

Stalų surinkimas

Teisingam ir kokybiškam biliardo stalų su akmenine žaidimo aikštele, pastatymui reikalingas profesionalus surinkėjas. Mūsų specialistai stato biliardo stalus pagal visas kišeninio biliardo taisykles ir standartus. Tai patvirtina sertifikaitai: Pasaulinės Pulo asociacijos (WPA) ir Europos Piramidės Komiteto (ECP).

Kokybiškai surinktas stalas suteikia malonumą ir pratesia stalo tarnavimo laiką.
 
Servisinis biliardo klubų aptarnavimas
Mūsų kompanija biliardo klubų savininkams teikia pilną servisinį aptarnavimą. Ši paslauga apimą bet kokio sudėtingumo biliardo įrangos remonto darbus, apskaitos sistemų suderinimą, o taip pat biliardo aksesuarų tiekimą naudingomis klubinėmis salygomis.
 
Garantinis aptarnavimas
Perkant biliardo irangą mūsų kompanijoje, suteikiama sutartyje aprašoma garantija. Taip pat pirkėjui pateikiamas pilnas garantinis ir pogarantinis (servisinis) aptarnavimas.
 
Stalų remontas ir restauravimas
            •    Bortų pakeitimas
            •    Bortų gumos pakeitimas
            •    Kišenių amortizatorių ir tinklelių pakeitimas
            •    Audinio keitimas
            •    Aikštelės akmens reguliavimas