Biliardo stalai ir inventorius. įranga laisvalaikiu ir pramogoms
2024 Kovas 4
MENIU
Ekskliuzyviniai
 
GAMINTOJAI

rosi
Tradicinis architektūros kūrinys, kvėpuojantis stabilumu ir patikimumu. Gaminio dizainas įvertintas prizu BCA tarptautinėje parodoje (Sands Expo Center Lasvegas 1999). Apdailai galite pasirinkti ne tik kokybiškas, retas medienos veisles ir jų tonavimo   ..

konsulas
Neįtikėtinas jėgos ir švelnumo derinys! Visi mūsų biliardo stalai teikia malonumą, bet šis jų suteiks išties daug: iki smulkmenos apgalvotos aptakios formos, bekompromisinis stabilumas ir geriausios medžiagos. Šiuolaikinėm formavimo technologijom pagaminta  ..

dijonas
Tapkite savo biliardo stalo architektu! Pradėję rinktis patikėsit, kad galite  sukurti ne tiktai norimą biliardo stalą, bet ir visą aplinką. Neribotas kiekis sprendimų: pasirinkite norimą bortų formą ir kišenės dizainą, rėmo pastorinimo formą ir dekorą, prie jų priderinkite  ...

artango
Galimybė pabėgti nuo kasdienybės. Sporto ir komforto derinys, kuris  tiks prie pretenzingiausio modernaus interjero. Neribotas kiekis spalvinių sprendimų: plokštumų tekstūros ir apvadų spalvinių derinių sklaidą galime papildyti bet kuriuo spalvų deriniu  ..

dijonas still
Tai prestižinis gaminys su specialios konstrukcijos rėmu, masyviais bortais ir daugybe kitų privalumų. Lengva lakoniška gaminio stilistika tinka tiek prie modernių tiek prie klasikinių namų interjerų ir suteikia jums galimybes modeliuoti gaminio išvaizdą...

rustic
"Sendinta” išvaizda suteikiama, panaudojant specialią technologiją, kurios pagalba iš medienos paviršiaus pašalinama minkštoji medienos dalis, paliekant metinių medžio rievių ir šakų išsidėstymo tvirtąją dalį. Būtent todėl stalo apdaila nebus identiška.